Wspomóż Artura 1% podatku lub darowizną

Artur Flonc, 1% podatku

To Artur odpisuje na Wasze e-maile. Wysyła Wam sposoby na dorabianie. Odpowiada też dzielnie i cierpliwie na Wasze pytania odnośnie dorabiania przez Internet. Robi to codziennie lub prawie codziennie do około od 1 do 5-6 osób. Nie ma innej pracy, bo jako osobie niepełnosprawnej (ze znacznym stopniem niepełnosprawności) trudno mu znaleźć stałą pracę... Ma niską socjalną rentę + 153 zł zasiłku pielęgnacyjnego. Te pieniądze nie wystarczają mu niestety na wszystkie potrzeby. Co około pół roku potrzebuje chodzika. Balkonik musi być czterokołowy, bo trzykołowy jest dla niego mało stabilny. Taki nowy czterokołowy chodzik to wydatek rzędu 350-400 zł. Artur zwykle kupuje używane balkoniki na allegro za ok. 120-150 zł (cena z przesyłką). Potrzebuje też dużej ilości par butów, bo zdziera, przy lepszej jakości obuwiu, 1 parę miesięcznie, przy gorszej jakości obuwia - więcej par...

Więcej o Arturze przeczytasz w zakładce My.

Jak możesz go wspomóc?

Jeśli chcesz mu pomóc - podaruj mu swój 1% podatku. Wystarczy, że w picie wpiszesz numer KRS fundacji Lepsze dni (to fundacja do której należy Artur) - 00 00 32 67 47, a w celu szczegółowym wpiszesz dopisek Artur Flonc.

Możesz mu też przekazać darowiznę. Oto dane do tego: mBANK O / Wrocław, nr konta: 31 1140 1140 0000 2121 1000 1015 z dopiskiem: darowizna na leczenie i rehabilitacje Artura Flonca. Darowizna trafi na subkonto Artura i będzie mogła zostać wykorzystana na chodzik czy obuwie, których najbardziej potrzebuje.

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger