Wspomóż Artura 1% podatku lub darowizną

Artur Flonc, 1% podatku

To Artur odpisuje na Wasze e-maile. Wysyła Wam sposoby na dorabianie. Odpowiada też dzielnie i cierpliwie na Wasze pytania odnośnie dorabiania przez Internet. Robi to codziennie lub prawie codziennie do około od 1 do 5-6 osób. Nie ma innej pracy, bo jako osobie niepełnosprawnej (ze znacznym stopniem niepełnosprawności) trudno mu znaleźć stałą pracę... Ma niską socjalną rentę + 153 zł zasiłku pielęgnacyjnego. Te pieniądze nie wystarczają mu niestety na wszystkie potrzeby. Co około pół roku potrzebuje chodzika. Balkonik musi być czterokołowy, bo trzykołowy jest dla niego mało stabilny. Taki nowy czterokołowy chodzik to wydatek rzędu 350-400 zł. Artur zwykle kupuje używane balkoniki na allegro za ok. 120-150 zł (cena z przesyłką). Potrzebuje też dużej ilości par butów, bo zdziera, przy lepszej jakości obuwiu, 1 parę miesięcznie, przy gorszej jakości obuwia - więcej par...

Więcej o Arturze przeczytasz w zakładce O nas

Jak możesz go wspomóc?

Jeśli chcesz mu pomóc - podaruj mu swój 1% podatku. Wystarczy, że w picie wpiszesz numer KRS fundacji Lepsze dni (to fundacja do której należy Artur) - 00 00 32 67 47, a w celu szczegółowym wpiszesz dopisek Artur Flonc.

Możesz mu też przekazać darowiznę. Oto dane do tego: mBANK O / Wrocław, nr konta: 31 1140 1140 0000 2121 1000 1015 z dopiskiem: darowizna na leczenie i rehabilitacje Artura Flonca. Darowizna trafi na subkonto Artura i będzie mogła zostać wykorzystana na chodzik czy obuwie, których najbardziej potrzebuje.

8 komentarzy:

 1. Dzięki za przypomnienie o oddaniu 1 procenta podatku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Arturowi wytrwałości i osiągnięcia wszystkich celów ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Artur Dziękuje :) Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego dnia

   Usuń
 3. Już rozdysponowaliśmy ten 1%, tylu osobom chciałoby się pomóc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiemy... Dokładnie! Pozdrawiamy oraz życzmy udanego dnia :)

   Usuń
 4. Mam nadzieję, że uda mu się zebrać niezbędną kwotę. Dobrze, że chociaż w obecnych czasach ma możliwość działania z domu, przez neta ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zeszły mroku napisaliśmy podobny post, ale żaden z naszych czytelników nie wysłał Arturowi 1%. Może w tym roku ktoś wyśle... Trzeba próbować :) Pozdrawiamy. Dobrego dnia!

   Usuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger