Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

24. sposób na dorabianie

To rekordowa wypłata odkąd prowadzimy blog. Jej kwota to 68 zł 55 gr. PayPal pobrał jednak 4 zł 2 gr opłaty za przelew, więc zostało z niej mniej...

Ten sposób to płatne ankiety, ale nie takie standardowe, a wypełnianie na smartfonie dzięki specjalnej aplikacji.

Aby dokonać wypłaty za ten sposób na dorabianie należy przez co najmniej 10 dni wypełniać ankiety w tej aplikacji. Sposób ten polecam osobą niepracującym lub takim, które pracują, ale co pół godziny mogą sobie zrobić małą przerwę by wypełnić ankietę. Ankiety wypełnia się od momentu obudzenia do momentu pójścia spać. Na koniec dnia, około 2 godziny przed położeniem się spać przychodzi do nas ankieta na koniec dnia. Należy też ją wypełnić. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymuje się punkty wymienne na pieniądze. Po 10 dniach wypełniania ankiet w tej aplikacji i uzbieraniu minimum punktów można je wypłacić.

Wypłaty dokonuje się na PayPal. Powinna ona do nas przyjść w ciągu 10 dni roboczych od jej zgłoszenia. Z pomocą e-mailową dotyczącą tej aplikacji jest dobry kontakt. Odpisują na każdy e-mail.

Jak chcesz poznać nazwę tej aplkacji na smartfon, napisz mi e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na na dorobienie: "24" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikuję go) - wyślę Tobie zaproszenie/ link do serwisu.

18.5.2017 r. - AKTUALIZACJA

Dziś weszliśmy na stronę owej aplikacji i czytamy, że Points Panel, czyli ta aplikacja jest zamknięta na stałe oraz iż właściciele jej są bardzo wdzięczni za zainteresowanie i udział w wielu przeprowadzonych przez nich badaniach.

24 komentarze:

 1. Dla bezrobotnego blogera takiego jak ja, to mogła by być ciekawa opcja na dodatkowe kieszonkowe z internetu : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, mogłaby. Musiałabyś tylko tego chcieć i do nas napisać :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Rozumiemy, jakbyś była zainteresowana taim dorabianiem - tłumaczymy co i jak :) Pozdraiwamy

   Usuń
 3. Fajny sposób na dorobienie na drobne wydatki

  OdpowiedzUsuń
 4. W sumie to ciekawa opcja dla kogoś na dorobienie :) Nie słyszałam nigdy o takiej aplikacji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe, ciekawe... :D Może kiedyś się zdecyduję na takie dorabianie, ale na razie, tak jak już przede mną pisały dwie osoby, dla mnie to czarna magia :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się zdecydujesz - możesz nam dać znać. Artur by Ci wysłał dobrane do Ciebie sposoby na dorabianie, np. ze względu na interesujące Cię formy wypłat. Pozdrawiamy

   Usuń
 6. Jeszcze nigdy nie próbowałam dorabiac przez internet ale pomysł całkiem ciekawy, dla osób które nie mają dochodu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chcesz, to zapraszamy Cię do tego :) Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy

   Usuń
 7. to było badanie z JTN? jeśli tak to też się dostałem i mają wypłacić 125 zł za 10 dni szybkiej "pracy" :D

  OdpowiedzUsuń
 8. A jak wygląda rozliczenie tego w podatku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę przeczytać tu http://dorabiajprzezinternet.blogspot.com/2015/01/jak-rozliczyc-podatek-za-patne-ankiety.html lub zgłosić się do Urzędu Skarbowego odpowiadającego Twojemu miejscu zamieszkania. Polecamy to drugie rozwiązanie, bo różne Urzędy Skarbowe mogą inaczej to interpretować.

   Usuń
 9. O dorabianiu poprzez ankiety słyszałam, ale sama nie próbowałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdybyś kiedyś chciała w ten sposób dorabiać polecamy wrócić na nasz blog :) Pozdrawiamy

   Usuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger