Wygrana o wartości 1 000 zł + sprawdzona strona z konkursami

strona z konkursami

Co jest tą wygraną o wartości tysiąca złotych? Którą stronę z konkursami polecamy? Przecztaj koniecznie!

Jeszcze w grudniu Ania wygrała bon o wartości tysiąca złotych do sklepów Tchibo (zarówno stacjonarnych, jak i internetowego). Powyżej możesz zobaczyć jak on wygląda.

Oto kartka z tekstem jaka była dołączona do przesyłki:

A to protokół przekazania nagrody jaki Ania musiała podpisać by móc odebrać wygraną...

Zabranie udziału w tym konkursie zajęło Ani kilka minut. Musiała na specjalnie stworzonej przez Tchibo stronie konkursowej zarejestrować paragon z tego sklepu za co najmniej 50 zł lub wysłać SMS pod specjalny numer o określonej treści by móc wziąć w nim udział. Ania zarejestrowała jeden paragon przez stronę. To było darmowe. Po jakimś czasie zadzwoniła do Ani Pani mówiąc, że wygrała tysiąc złotych w bonie od nich. Ania musiała odesłać im paragon, który zarejestrowała. Także też to zrobiła. Około tydzień czasu po jego wysłaniu kurier przywiózł Ani ten bon. Polecamy zajrzeć teraz do tego sklepu, bo trwa tam wyprzedaż. Jakiś czas temu na profilu fanpage tego bloga podawaliśmy kod na darmową dostawę z tego sklepu internetowego. Oto ten kod: "XMAS15". Ważny jest do 17 stycznia, czyli do najbliższej niedzieli.

Kiedyś Ani częściej brała udział w konkursach, teraz robi to bardzo rzadko. Ze swojego doświadczenia polecamy stronę e-Konkursy.info. Zebrane są na niej przeróżne konkursy. Dzięki niej dowiadywaliśmy się kiedyś o konkursach i braliśmy w nich udział, dzięki czemu Ania wygrywała wieloktornie różne drobne nagrody. Np. paczki chipsów, książkę, płytę DVD z filmem... Jeżeli chcesz brać udział w różnego rodzaju konkursach - polecamy na nią zajrzeć / zaglądać.

4 komentarze:

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger