1. sposób na dorobienie

sposób na dorobienie

Przedstawiamy pierwszy sposób na dorobienie przez Internet. Jak zarobić pieniądze bez wychodzenia z domu? Dowiedz się teraz!

Oto print screen przelewu na PayPal z serwisu, o którym poniżej piszemy.

Wypłatę otrzymaliśmy na konto PayPal, możliwa jest jeszcze na konto bankowe. Dotarła ona do nas w 2 dni.

Bardzo niski próg wypłaty - zaledwie 10 zł.

Na stronie, do której zapisania się zapraszamy można dorabiać w tym sposobie na:

  1. surfowaniu po Internecie,
  2. klikaniu w banner PTC,
  3. wykonywaniu zadań,
  4. klikaniu dzięki profilowi na Facebooku w „Lubię to” (można polubić: fanpages, strony, zdjęcia),
  5. klikaniu dzięki profilowi na Facebooku w „Udostępnij to”,
  6. klikaniu „g+” dzięki profilowi w Google,
  7. dzięki profilowi na Twitterze.

Ty wybierasz, dzięki którym opcjom chcesz dorabiać. Możesz dorabiać za pomocą zarówno wszystkich tych opcji, jak i tylko dzięki wybranym, np. robieniu zadań, surfowaniu, klikaniu „Lubię to”. Serwis się ostatnio rozkręca i idzie w dobrą stronę – polecamy więc go.

Ad. 1. Po kliknięciu w „Autosurf” po lewej stronie ekranu przeniesiesz się do okienka, w którym przewijają się strony w określonym czasie za określone punkty. Jeśli jesteś zalogowany, to dzięki temu dodają Ci się do Twojego konta/ profilu w tym serwisie punkty. Punkty wymienne są na pieniądze.

Ad. 2. Jeśli przejdziesz do zakładki Bannery PTC i będą w niej jakieś banery, kliknij w jeden z nich. Otworzy się osobne okno (jak w przypadku autosurfu), w którym będzie upływał czas. Po jego upłynięciu otrzymasz opisaną w tym oknie liczbę punktów wymiennych na pieniądze.

Ad. 3. Za każde wykonane zadanie i zaakceptowane przez reklamodawcę otrzymujesz wskazaną przez reklamodawcę liczbę punktów wymienianych na pieniądze. Zadania są różnorodne, od kliknięcia w reklamy na stronie do stworzenia profilu w jakimś serwisie.

(Ref)link do zapisu do tego sposobu na dorabianie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger