Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

1. sposób na dorobienie

sposób na dorobienie

Przedstawiamy pierwszy sposób na dorobienie przez Internet. Jak zarobić pieniądze bez wychodzenia z domu? Dowiedz się teraz!

Oto print screen przelewu na PayPal z serwisu, o którym poniżej piszemy.

Wypłatę otrzymaliśmy na konto PayPal, możliwa jest jeszcze na konto bankowe. Dotarła ona do nas w 2 dni.

Bardzo niski próg wypłaty - zaledwie 10 zł.

Na stronie, do której zapisania się zapraszamy można dorabiać w tym sposobie na:

  1. surfowaniu po Internecie,
  2. klikaniu w banner PTC,
  3. wykonywaniu zadań,
  4. klikaniu dzięki profilowi na Facebooku w „Lubię to” (można polubić: fanpages, strony, zdjęcia),
  5. klikaniu dzięki profilowi na Facebooku w „Udostępnij to”,
  6. klikaniu „g+” dzięki profilowi w Google,
  7. dzięki profilowi na Twitterze.

Ty wybierasz, dzięki którym opcjom chcesz dorabiać. Możesz dorabiać za pomocą zarówno wszystkich tych opcji, jak i tylko dzięki wybranym, np. robieniu zadań, surfowaniu, klikaniu „Lubię to”. Serwis się ostatnio rozkręca i idzie w dobrą stronę – polecamy więc go.

Ad. 1. Po kliknięciu w „Autosurf” po lewej stronie ekranu przeniesiesz się do okienka, w którym przewijają się strony w określonym czasie za określone punkty. Jeśli jesteś zalogowany, to dzięki temu dodają Ci się do Twojego konta/ profilu w tym serwisie punkty. Punkty wymienne są na pieniądze.

Ad. 2. Jeśli przejdziesz do zakładki Bannery PTC i będą w niej jakieś banery, kliknij w jeden z nich. Otworzy się osobne okno (jak w przypadku autosurfu), w którym będzie upływał czas. Po jego upłynięciu otrzymasz opisaną w tym oknie liczbę punktów wymiennych na pieniądze.

Ad. 3. Za każde wykonane zadanie i zaakceptowane przez reklamodawcę otrzymujesz wskazaną przez reklamodawcę liczbę punktów wymienianych na pieniądze. Zadania są różnorodne, od kliknięcia w reklamy na stronie do stworzenia profilu w jakimś serwisie.

(Ref)link do zapisu do tego sposobu na dorabianie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger