2. sposób na dorobienie do pensji

dorobienie do pensji

Przedstawiamy drugi sposób na dorobienie do pensji. Dowiedz się o nim więcej!

Z drugiego sposobu na dorobienie do pensji otrzymaliśmy przelew na konto bankowe, o wysokości 50 złotych 60 groszy. Powyżej zamieściliśmy jego PrtSc.

W serwisie tym dorabia się na wypełnianiu płatnych ankiet. Mogą zapisać się do niego osoby już od 13 roku życia. Jeśli rozpoczniesz ankietę, a nie zostaniesz zakwalifikowany do jej dalszej części (bo nie będziesz pasował / pasowała do szukanych osób) - dostaniesz za to 20 groszy. Zgromadzone wynagrodzenie możesz wypłacić na konto: własne lub samodzielnie wpisanej fundacji.

Serwis ten okresowo organizuje konkursy, które polegają na poleceniu tej strony jak największej ilości poleconym. Nagrodami w nim są pieniądze i kubki z logiem firmy.

Firma organizuje też inne konkursy, w których głównie do wygrania są pieniądze. Na tej stronie, w zakładce Kontakt można wyświetlić informacje o istniejącym zgłoszeniu, którego dokonano za pomocą formularzu kontaktowego. Dzięki temu ma się na bieżąco podgląd do sprawy :)

Jeśli chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz nam e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na dorobienie: "2" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikujemy go) - wyślemy Ci zaproszenie / link do serwisu.

7 komentarzy:

 1. ile ankiet wypełniłeś aby otrzymać taką kwotę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie wiem, ponieważ po zalogowaniu na stronę do swojego profilu widzę tylko 8 ostatnich pozycji... Było więc ich ponad 8.

   Usuń
 2. wiem, przepraszam :) później zauważyłam jak dłużej poczytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy ten serwis wypłaca na PayPal??

  OdpowiedzUsuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger