Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

2. sposób na dorobienie do pensji

dorobienie do pensji

Przedstawiamy drugi sposób na dorobienie do pensji. Dowiedz się o nim więcej!

Z drugiego sposobu na dorobienie do pensji otrzymaliśmy przelew na konto bankowe, o wysokości 50 złotych 60 groszy. Powyżej zamieściliśmy jego PrtSc.

W serwisie tym dorabia się na wypełnianiu płatnych ankiet. Mogą zapisać się do niego osoby już od 13 roku życia. Jeśli rozpoczniesz ankietę, a nie zostaniesz zakwalifikowany do jej dalszej części (bo nie będziesz pasował / pasowała do szukanych osób) - dostaniesz za to 20 groszy. Zgromadzone wynagrodzenie możesz wypłacić na konto: własne lub samodzielnie wpisanej fundacji.

Serwis ten okresowo organizuje konkursy, które polegają na poleceniu tej strony jak największej ilości poleconym. Nagrodami w nim są pieniądze i kubki z logiem firmy.

Firma organizuje też inne konkursy, w których głównie do wygrania są pieniądze. Na tej stronie, w zakładce Kontakt można wyświetlić informacje o istniejącym zgłoszeniu, którego dokonano za pomocą formularzu kontaktowego. Dzięki temu ma się na bieżąco podgląd do sprawy :)

Jeśli chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz nam e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na dorobienie: "2" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikujemy go) - wyślemy Ci zaproszenie / link do serwisu.

7 komentarzy:

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger