4. sposób na dodatkowy zarobek

sposób na dodatkowy zarobek

To już czwarty sposób na dodatkowy zarobek! Co to za sposób? W jakiej walucie otrzymujemy zarobione w ten sposób pieniądze? Przeczytaj!

Wynagrodzenie było co prawda w euro, ale Paypal przeliczył nam je na polskie złote. Tego dnia wyszło 21 zł 75 gr. Powyżej print screen z zlecenia wypłaty z konta Paypal na konto bankowe.

W serwisie, o którym dziś piszemy wypełnia się płatne ankiety w euro. Próg wypłaty w tych ankietach to tylko 5 euro. Gdybyś nie dostał / ła się do ankiety (wypełnił / ła tylko wstępne pyt.) otrzymujesz 0,10 euro.

By się zapisać do tych płatnych ankiet trzeba:

  • mieć co najmniej 15 lat,
  • mieć e-mail, z które się korzysta (ankiety przychodzą na adres e-mail),
  • mieszkać w Polsce,
  • mówić o polsku,
  • zaakceptować regulamin.

Wynagrodzenie za każdą ukończą ankietę to ok. 0,30-3 euro.

Wypełnienie całej ankiety trwa mniej więcej 5-30 min.

Na uzupełnienie ankiety masz zwykle 3-10 dni.

Jeśli chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz nam e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na dorobienie: "4" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikujemy go) - wyślemy Ci zaproszenie / link do serwisu.

1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger