Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

4. sposób na dodatkowy zarobek

sposób na dodatkowy zarobek

To już czwarty sposób na dodatkowy zarobek! Co to za sposób? W jakiej walucie otrzymujemy zarobione w ten sposób pieniądze? Przeczytaj!

Wynagrodzenie było co prawda w euro, ale Paypal przeliczył nam je na polskie złote. Tego dnia wyszło 21 zł 75 gr. Powyżej print screen z zlecenia wypłaty z konta Paypal na konto bankowe.

W serwisie, o którym dziś piszemy wypełnia się płatne ankiety w euro. Próg wypłaty w tych ankietach to tylko 5 euro. Gdybyś nie dostał / ła się do ankiety (wypełnił / ła tylko wstępne pyt.) otrzymujesz 0,10 euro.

By się zapisać do tych płatnych ankiet trzeba:

  • mieć co najmniej 15 lat,
  • mieć e-mail, z które się korzysta (ankiety przychodzą na adres e-mail),
  • mieszkać w Polsce,
  • mówić o polsku,
  • zaakceptować regulamin.

Wynagrodzenie za każdą ukończą ankietę to ok. 0,30-3 euro.

Wypełnienie całej ankiety trwa mniej więcej 5-30 min.

Na uzupełnienie ankiety masz zwykle 3-10 dni.

Jeśli chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz nam e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na dorobienie: "4" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikujemy go) - wyślemy Ci zaproszenie / link do serwisu.

1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger