3. sposób na dodatkowy dochód

sposób na dodatkowy dochód

Poznaj trzeci sposób na dodatkowe dochody. Dowiedz się, jakich czynności dotyczy i w jakiej formie można otrzymywać ten dodatkowy dochód!

Wartość otrzymanego bonu to 25 zł. Dostaliśmy go za wypełnianie ankiet. Nie jest to jednak ten sam serwis z ankietami, o którym pisaliśmy ostatnio. Napiszemy, więc coś o nim więcej: w tym serwisie zdobywa się punkty za wypełnianie ankiet. Punkty wymienne są na vouchery papierowe o nominale 25 zł lub 50 zł. To Ticket Premium Compliments lub vouchery o wartości 50 zł do sklepów: H&M lub Smyk. Zapisując się do tej strony możesz wygrać kartę zakupową o wartości 400 zł lub jak ukończysz uzupełniające badania - 5 000 pkt.

Jeśli chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz do nas e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na dorobienie: "3" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikujemy go) - wyślemy Ci zaproszenie/ link do serwisu.

3 komentarze:

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger