Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

3. sposób na dodatkowy dochód

sposób na dodatkowy dochód

Poznaj trzeci sposób na dodatkowe dochody. Dowiedz się, jakich czynności dotyczy i w jakiej formie można otrzymywać ten dodatkowy dochód!

Wartość otrzymanego bonu to 25 zł. Dostaliśmy go za wypełnianie ankiet. Nie jest to jednak ten sam serwis z ankietami, o którym pisaliśmy ostatnio. Napiszemy, więc coś o nim więcej: w tym serwisie zdobywa się punkty za wypełnianie ankiet. Punkty wymienne są na vouchery papierowe o nominale 25 zł lub 50 zł. To Ticket Premium Compliments lub vouchery o wartości 50 zł do sklepów: H&M lub Smyk. Zapisując się do tej strony możesz wygrać kartę zakupową o wartości 400 zł lub jak ukończysz uzupełniające badania - 5 000 pkt.

Jeśli chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz do nas e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na dorobienie: "3" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikujemy go) - wyślemy Ci zaproszenie/ link do serwisu.

3 komentarze:

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger