Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

5. sposób na pracę w domu przy komputerze

praca w domu przy komputerze

Dzisiaj piszemy już o 5.-tym sposobie na pracę w domu przy komputerze. Koniecznie sprawdź co to za praca!

Powyżej prezentujemy print screen otrzymanej wypłaty z tego sposobu na pracę przy komputerze.

Te 30 zł otrzymaliśmy za pracę panelisty, a dokładniej za wypełnianie ankiet. To już 4 strona z płatnymi badaniami / ankietami, o której Ci piszemy. Mogą się do niej zapisać osoby w wieku 13 i więcej lat, które mieszkają w Polsce.

Oprócz wypłaty środków na konto bankowe możesz również wesprzeć organizacje dobroczynne.

Ta strona umożliwia nie tylko branie udziału w płatnych badania internetowych, ale również telefonicznych.

(Ref)link do zapisu.

Kiedy zejestrujesz się z (ref)linku zamieszczonego na tej stronie i będziesz w miarę aktywnie w tym serwisie dorabiać przez jakiś czas, to my za to dostaniemy drobną kwotę. Ta kwota będzie takim Twoim podziękowaniem dla nas za prowadzenie tego bloga :) Z góry dziękujemy za rejestrację.

Gdybyś po rejestracji z naszego reflinku miała / miał z czymś problem, trudność - wyślij nam e-mail z informacją o problemie, napotkanej trudności. Postaramy się Ci pomóc :) Jeśli tylko będziemy umieli.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger