6. sposób na pracę przez Internet

praca przez Internet

Dowiedz się o 5. sposobie na pracę przez Internet. Co to za internetowa praca? Dowiedz się!

Złożyliśmy zamówienie na przelew wynagrodzenia. Otrzymaliśmy je na konto bankowe. U góry jego print scrren:

Te 32 zł otrzymaliśmy za pracę przez Internet - dokładniej za wypełnianie płatnych ankiet / badań internetowych. Za każdą z wypełnionych ankiet otrzymuje się punkty. Nawet jak nie dostanie się do jakiejś ankiety (a podejdzie się do jej wypełniania) i tak przyznawane są pkt. Punkty te można wymienić na:

  1. Doładowanie telefoniczne o wartości 40 złotych,
  2. Bon zakupowy do Merlin.pl (na książki, płyty muzyczne czy filmy) o wartości 40 zł,
  3. Przelew pieniędzy na konto o wartości 32 złotych.

Zamówioną nagrodę serwis musi dostarczyć w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia, robi to zwykle szybciej :)

Jeżeli chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz nam e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na dorabianie: "6" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikujemy go) - wyślemy Ci zaproszenie / link do serwisu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger