Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

6. sposób na pracę przez Internet

praca przez Internet

Dowiedz się o 5. sposobie na pracę przez Internet. Co to za internetowa praca? Dowiedz się!

Złożyliśmy zamówienie na przelew wynagrodzenia. Otrzymaliśmy je na konto bankowe. U góry jego print scrren:

Te 32 zł otrzymaliśmy za pracę przez Internet - dokładniej za wypełnianie płatnych ankiet / badań internetowych. Za każdą z wypełnionych ankiet otrzymuje się punkty. Nawet jak nie dostanie się do jakiejś ankiety (a podejdzie się do jej wypełniania) i tak przyznawane są pkt. Punkty te można wymienić na:

  1. Doładowanie telefoniczne o wartości 40 złotych,
  2. Bon zakupowy do Merlin.pl (na książki, płyty muzyczne czy filmy) o wartości 40 zł,
  3. Przelew pieniędzy na konto o wartości 32 złotych.

Zamówioną nagrodę serwis musi dostarczyć w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia, robi to zwykle szybciej :)

Jeżeli chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz nam e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na dorabianie: "6" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikujemy go) - wyślemy Ci zaproszenie / link do serwisu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger