20. sposób na dorabianie

Wynagrodzenie pieniężne (47,75 zł) otrzymane 11.12.

Pieniądze otrzymane za płatne wypełniania ankiet. Za każdą ukończoną ankietę, do której się dostaniesz, otrzymujesz punkty. Po uzbieraniu minimum do wypłaty, możesz zgłosić wypłatę wynagrodzenia. Można też dorabiać, tylko do końca br., na każdym zapisanym do tej strony znajomym (100 punktów).

Przelew otrzymuje się na PayPal (co to jest i jak założyć PP?). Wynagrodzenie przekazują do 15 dnia miesiąca następującego po zgłoszeniu chęci odbioru nagrody.

Aby się zapisać z powodzeniem do tego serwisu z płatnymi ankietami trzeba mieć 15-75 lat i mieszkać w Polsce.

(Ref)link do zapisu do tej strony.

Jak zarejestrujesz się z (ref)linku zamieszczonego na tym blogu i będziesz w miarę aktywnie w tym seriwsie dorabiać przez jakiś czas, to my za to dostaniemy drobną kwotę. Ta kwota będzie takim Twoim podziękowaniem dla nas za prowadzenie tego bloga :) Z góry dziękujemy za rejestrację.

Jakbyś po rejestracji z naszego reflinku miała / miał z czymś problem, trudność - wyślij nam e-mail z informacją o problemie, napotkanej trudności. Postaramy się Ci pomóc :) Jeśli tylko będziemy umieli.

8 komentarzy:

 1. Nie wygląda to źle, jednak bardziej zachęcająco by było, gdybyś podawała więcej szczegółów. Na przykład ile średnio punktów jest za jedną ankietę, jak punkty przeliczają się na złotówki, no i dlaczego nie podajesz tutaj nazwy serwisu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczegóły można poznać po zapisaniu się do serwisu, pomyślę o tym, czy je dodawać... Nie podaję ich, by zainteresowani czytelnicy się po nazwy serwisu do mnie zgłaszali :) Pozdrawiam

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Na wypełnianie ankiet nie potrzeba dużo czasu. Wystarczy od kilku minut do ok. 60 minut/ dziennie - wypełniasz ankiety wtedy, kiedy masz czasz...

   Usuń
 3. Zgadzam się z Hai Le, za mało szczegółów, czy istnieje jakieś ryzyko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za opinię, tak jak już wyżej napisałam - zastanowięsię nad podawniem ich więcej... Minimalne - takie, że serwis padnie, ale w ciągu mojego 5.-letniego wypełniania ankiet nigdy się to nie zdarzyło... Serwisy z ankietami się stabilne, nie tak jak inne serwisy, w których można podobno zarobić, ale tak naprawdę są to piramidy finansowe, którym wpłacisz pieniądze i zwykle nie zyskasz na nich, bo serwis za chwilę padnie. Serwisy z ankietami są legalne i działają zgodnie z prawem.

   Usuń
 4. Wypełnialam kiedyś ankiety ale bardzo dużo trzeba ich było zrobić by coś zarobić. Zrezygnowałam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma pracy, w której zarobisz i się nie narobisz - przynajmniej ja nie znam. Być może trafiałaś na seriwsy, które słabo płaciły za jedną wypełnioną ankietę. Polecam przetestować kilka serwisów. Pozdrawiam

   Usuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger