Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

19. sposób na dorabianie

Nie pisałam ostatnio postów, bo się pochorowałam i nie miałam dostępu do Internetu. Dziś wbrew temu co ostatnio pisałam w poście Wypłata z dorabiania + aktualności - przedstawię kolejny sposób na dorabianie.

U góry postu widzisz dowód wypłaty na konto bankowe mojego chłopaka.

Artur otrzymał 50 złotych wynagrodzenia za płatne wypełnianie ankiet i zapraszanie znajomych do tej strony (to drugie nie jest obowiązkowe, za zapisanie się znajomego powyżej 40 roku życia otrzymuje się 2 zł) z badaniami internetowymi.

Do tego panelu z ankietami można się zapisać już od 13 (na pierwszej stronie jest napisane) lub od 16 roku życia (w regulaminie jest). Należy mieszkać w Polsce.

Na ich stronie WWW zbiera się punkty wymienne na różne nagrody.

Oprócz wypłaty pieniężnej (minimum 50 zł) można otrzymać różne bony do sklepów internetowych (do Legimi i jakiegoś sklepu z torebkami oraz portfelami), kreator ankiet i koszulkę z logiem tego panelu badawczego.

Jeśli chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz mi e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na na dorobienie: "19" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikuję go) - wyślę Tobie zaproszenie/ link do serwisu.

3 komentarze:

  1. Jeśli chodzi o panele z płatnymi ankietami, to jest kilka naprawdę godnych polecenia. Jestem zapisana chyba do 8, ale dwa z nich nie są takie ciekawe ze względu na małą ilość ankiet. Przez to bardzo długo się czeka, zanim uzbiera się odpowiednią ilość punktów do wypłaty. Ale co najmniej 4-5 mam już sprawdzone. Moim zdaniem to dobry sposób, żeby sobie dorobić i mieć na swoje drobne wydatki. Poświęcenie kilkunastu minut dziennie nie wymaga dużego wysiłku, a po jakimś czasie można się cieszyć zastrzykiem gotówki :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo za Twoją opinię :) Artur jest zapisany w około 30-kilku panelach z ankietami i w tylu działa. Sprzedam Tobie patent na więcej ankiet - jak się nudzisz, zaloguj się w tych panelach co rzadko od nich dostajesz ankiety, być może dzięki temu dostaniesz kolejne ankiety do wypełnienia :) Wg. mojego chłopaka to działa. Ciekawostka: Jeden z tych trzydziestu kilku serwisów nie wysyła powiadomień o każdej płatnej ankiecie. By wypełnić je wszystkie warto codziennie logować się do tego panelu. Pozdrawiam

      Usuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger