19. sposób na dorabianie

Nie pisałam ostatnio postów, bo się pochorowałam i nie miałam dostępu do Internetu. Dziś wbrew temu co ostatnio pisałam w poście Wypłata z dorabiania + aktualności - przedstawię kolejny sposób na dorabianie.

U góry postu widzisz dowód wypłaty na konto bankowe mojego chłopaka.

Artur otrzymał 50 złotych wynagrodzenia za płatne wypełnianie ankiet i zapraszanie znajomych do tej strony (to drugie nie jest obowiązkowe, za zapisanie się znajomego powyżej 40 roku życia otrzymuje się 2 zł) z badaniami internetowymi.

Do tego panelu z ankietami można się zapisać już od 13 (na pierwszej stronie jest napisane) lub od 16 roku życia (w regulaminie jest). Należy mieszkać w Polsce.

Na ich stronie WWW zbiera się punkty wymienne na różne nagrody.

Oprócz wypłaty pieniężnej (minimum 50 zł) można otrzymać różne bony do sklepów internetowych (do Legimi i jakiegoś sklepu z torebkami oraz portfelami), kreator ankiet i koszulkę z logiem tego panelu badawczego.

Jeśli chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz mi e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na na dorobienie: "19" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikuję go) - wyślę Tobie zaproszenie/ link do serwisu.

3 komentarze:

  1. Jeśli chodzi o panele z płatnymi ankietami, to jest kilka naprawdę godnych polecenia. Jestem zapisana chyba do 8, ale dwa z nich nie są takie ciekawe ze względu na małą ilość ankiet. Przez to bardzo długo się czeka, zanim uzbiera się odpowiednią ilość punktów do wypłaty. Ale co najmniej 4-5 mam już sprawdzone. Moim zdaniem to dobry sposób, żeby sobie dorobić i mieć na swoje drobne wydatki. Poświęcenie kilkunastu minut dziennie nie wymaga dużego wysiłku, a po jakimś czasie można się cieszyć zastrzykiem gotówki :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo za Twoją opinię :) Artur jest zapisany w około 30-kilku panelach z ankietami i w tylu działa. Sprzedam Tobie patent na więcej ankiet - jak się nudzisz, zaloguj się w tych panelach co rzadko od nich dostajesz ankiety, być może dzięki temu dostaniesz kolejne ankiety do wypełnienia :) Wg. mojego chłopaka to działa. Ciekawostka: Jeden z tych trzydziestu kilku serwisów nie wysyła powiadomień o każdej płatnej ankiecie. By wypełnić je wszystkie warto codziennie logować się do tego panelu. Pozdrawiam

      Usuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger