Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

Rama do smażenia za darmo

rama do smażenia, rama do smażenia cena

Rama do smażenia jest czymś, co znalazłeś / znalazłaś w paczkomacie? O tym dlaczego oraz jaka jest cena Ramy do smażenia dowiesz się z tego postu.

Każda osoba, która zamówi paczkę do Paczkomatu InPost znajdującego się w największych miastach Polski* do 10 listopada bieżącego roku lub do wyczerpania zestawów promocyjnych otrzyma darmową Ramę do smażenia.

W akcji można brać wielokrotnie. My wzieliśmy udział 2x. Raz zamówiliśmy pewną rzecz do mieszkania. Za drugim razem kupiliśmy buty. Obie przesyłki odebraliśmy w środę. W każdej szafie depozytowej była Rama - smaż jak szef kuchni. Jeden olej daliśmy mamie mojego chłopaka, drugi wzięliśmy dla siebie.

W obu przypadkach otrzymaliśmy klasyczny wariant Ramy. Dostępne są jeszcze 2 inne rodzaje. O smaku maślanym i z oliwą z oliwek. Rama ma 500 ml. Kosztuje około 4,99 zł.

*na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Łodzi, Poznania i Wrocławia (dokładna lista Paczkomatów i regulamin akcji, w których prezent)

2 komentarze:

  1. Potwierdzam, również 2 razy znalazłem w skrzyncę paczkomatu. Na początku myślałem, że kurier się pomylił ;)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger