Rama do smażenia za darmo

rama do smażenia, rama do smażenia cena

Rama do smażenia jest czymś, co znalazłeś / znalazłaś w paczkomacie? O tym dlaczego oraz jaka jest cena Ramy do smażenia dowiesz się z tego postu.

Każda osoba, która zamówi paczkę do Paczkomatu InPost znajdującego się w największych miastach Polski* do 10 listopada bieżącego roku lub do wyczerpania zestawów promocyjnych otrzyma darmową Ramę do smażenia.

W akcji można brać wielokrotnie. My wzieliśmy udział 2x. Raz zamówiliśmy pewną rzecz do mieszkania. Za drugim razem kupiliśmy buty. Obie przesyłki odebraliśmy w środę. W każdej szafie depozytowej była Rama - smaż jak szef kuchni. Jeden olej daliśmy mamie mojego chłopaka, drugi wzięliśmy dla siebie.

W obu przypadkach otrzymaliśmy klasyczny wariant Ramy. Dostępne są jeszcze 2 inne rodzaje. O smaku maślanym i z oliwą z oliwek. Rama ma 500 ml. Kosztuje około 4,99 zł.

*na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Łodzi, Poznania i Wrocławia (dokładna lista Paczkomatów i regulamin akcji, w których prezent)

2 komentarze:

  1. Potwierdzam, również 2 razy znalazłem w skrzyncę paczkomatu. Na początku myślałem, że kurier się pomylił ;)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger