Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

Co to jest / Jak założyć PayPal?

co to jest Paypal, jak założyć Paypal

Nie wiesz co to jest Paypal? Nie wiesz też, jak założyć Paypal? Dzięki temu post dowiesz się, co to jest i jak założyć Paypal.

Ostatnio pisaliśmy tutaj o różnych formach wypłat / nagród z seriwsów dzięki którym można zarabiać w sieci. Wymieniliśmy tam m. in. "wypłaty na PayPal - w zł lub w euro,".

Napiszemy Ci teraz co to jest konto PayPal i jak je otworzyć. Zrobimy to po to byś mógł / mogła zapisać się także do sposobów na dorabianie, w których nagrodą jest przelew pieniędzy (czy to złotówek czy euro) na konto PayPal. Nagroda w postaci przelewu wynagrodzenia na konto PayPal jest jedną z najczęstszych form wypłaty (oprócz wypłat na konta bankowe) z serwisów dzięki którym będziesz dorabiał / dorabiała przez Internet.

Co to jest PayPal?

Jak podaje wikipedia, PayPal to amerykańska firma oferująca usługi płatnicze umożliwiające firmom i klientom indywidualnym posiadającym adres e-mail wysyłanie oraz odbieranie płatności przez Internet. PayPal działa na zasadzie wirtualnej portmonetki (Cyfrowy portfel). W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

Amerykański potentat internetowych płatności obecny jest w 190 krajach, z których 23 dysponuje lokalnymi serwisami internetowymi. PayPal umożliwia płatności w 25 walutach.

Jak założyć PayPal?

Chciałbyś otrzymywać wypłaty na konto PayPal, ale go nie posiadasz? Nic trudnego - czas je założyć.

Konto PayPal może utworzyć osoba pełnoletnia.

Aby to zrobić wejdź na stronę https://www.paypal.com/pl/home.

Rejestracja oraz korzystanie z PayPal jest bezpłatne.

Następnie kliknij niebieski przycisk z białym tekstem Załóż konto.

Teraz wybierz czy to będzie konto osobiste, czy firmowe - zaznaczając to kropką przy odpowieniej pozycji. Kliknij niebieski button z białym tekstem Kontynuuj. Wybraliśmy konto osobiste.

Kolejno: wybierz swój kraj, w którym żyjesz z listy, wpisz swój adres e-mail (jeśli nie masz jeszcze adresu e-mail - przeczytaj ten tekst), wpisz hasło oraz je potwierdź. Kliknij ponownie button z tekstem Kontynuuj.

To wszystko. Sprawdź teraz pocztę e-mail i kliknij w e-mailu od firmy PayPal z potwierdzeniem utworzenia konta. Gotowe :)

Kiedy zechcesz wypłacić zgromadzone pieniądze na PayPal - wpisz w odpowiednim serwisie i okienku do tego swój adres e-mail, na który założyłeś PayPal, a firma, która zrobi Ci wypłatę będzie wiedziała, na jaki adres e-mail wysłać Ci pieniądze dzięki PayPalowi.

7 komentarzy:

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger