22. sposób na dorabianie

To nowy serwis na rynku. Za każdą wypełnioną w nim ankietę otrzymujesz punkty, które po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów możesz wymieniać na przelew na PayPal.

Podobno ankiety w tym serwisie mają animacje i inne interesujące rozwiązania. Dzięki temu są ciekawe oraz atrakcyjne.

Osoby, które stworzyły ten panel to badacze oraz socjologowie, którzy posiadają wiele lat doświadczenia w prowadzenia badań rynkowych i społecznych.

Ich badania powinno móc się wypełniać na wszystkich urządzeniach, które mają Internet, czyli też na tabletach oraz smartfonach.

Regulamin tego serwisu nie precyzuje wieku osób, które mogą się do niego zapisać.

Jeśli chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz nam e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na dorobienie: "22" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikujemy go) - wyślę Ci zaproszenie/ link do serwisu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger