Testowanie produktów, Biedronka, yerba mate

testowanie produktów Biedronka

Szukasz możliwych rzeczy do testowania pod hasłem "testowanie produktów Biedronka"? Dzięki temu postowi dowiesz się, jakie produkty testowaliśmy kolejny razm dzięki Biedronce.

W zeszły poniedziałek dostaliśmy się do testowania Yerba mate, a już w środę była u mnas przysyłka z Biedronki.

Pisałam Ci już o możliwości testowania produktów ze sklepu Biedronka tutaj.

testowanie produktów Biedronka

Mamy do przetestowania 4 paczki, każda o innym smaku. Przetestowaliśmy już dwie, dwie kolejne czekają... Mamy na to czas do 25 października.

Niedługo napiszemy o kolejnym miejscu w sieci, gdzie można zapisać się do bezpłatnego testowania produktów. To z niego dostaliśmy (w piątek) kolejną przesyłkę do testowania.

5 komentarzy:

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger