Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

Testowanie produktów, Biedronka, yerba mate

testowanie produktów Biedronka

Szukasz możliwych rzeczy do testowania pod hasłem "testowanie produktów Biedronka"? Dzięki temu postowi dowiesz się, jakie produkty testowaliśmy kolejny razm dzięki Biedronce.

W zeszły poniedziałek dostaliśmy się do testowania Yerba mate, a już w środę była u mnas przysyłka z Biedronki.

Pisałam Ci już o możliwości testowania produktów ze sklepu Biedronka tutaj.

testowanie produktów Biedronka

Mamy do przetestowania 4 paczki, każda o innym smaku. Przetestowaliśmy już dwie, dwie kolejne czekają... Mamy na to czas do 25 października.

Niedługo napiszemy o kolejnym miejscu w sieci, gdzie można zapisać się do bezpłatnego testowania produktów. To z niego dostaliśmy (w piątek) kolejną przesyłkę do testowania.

5 komentarzy:

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger