Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

18. sposób na dorabianie

20.02.23r. - edit: serwis ze sposobu na dorabianie zostaje zamknięty - proszę o nie klikanie w link!

Oto print screen potwierdzenia otrzymania przelewu...

A to dowód wypłaty:

Pieniądze otrzymałam za napisanie tekstu na czyjś blog.

Zlecenia na pisanie tekstów możesz otrzymywać np. dzięki stronom: TextBookers.com/affiliate/6364 (kiedy zejestrujesz się z podanego reflinku i będziesz w miarę aktywnie w tym seriwsie dorabiać przez jakiś czas, to my za to dostaniemy drobną kwotę) czy GieldaTekstow.pl.

Znam też stronę, na której możesz publikować swoje porady i za każde odwiedzenie Twojej porady/Twoich porad otrzymasz pieniądze. Jak uzbierzesz 100 zł możesz je wypłacić na konto. Jeśli jesteś zainteresowany adresem tej strony - napisz do mnie e-mail. Nie musisz rozliczać przychodów z pisania porad w formularzu PIT, bo ta firma robi to za Ciebie.

Jeżeli interesuje Cię marketing szeptany w Internecie - tutaj możesz otrzymywać zlecenia z tym związane.

6 komentarzy:

 1. Ciekawy blog.

  Fajnie, że pojawiają się tutaj konkretne kwoty. Moje pytanie jest inne - i dotyczy czasu, który trzeba poświęcić na dorabianie w internecie...

  Jakie to są sumy w przeliczeniu na godzinę pracy? Bo pojawia się całe mnóstwo blogów o zarabianiu, a czasami mam wrażenie że gdyby te, często młode, osoby poświęciły te olbrzymie ilości czasu na przykład na zwiększanie kwalifikacji zawodowych czy zdobywanie umiejętności to przełożyłoby się to na o wiele większe efekty finansowe.

  Jestem bardzo początkujący w blogosferze ale mam wrażenie że tak naprawdę to zarabia mniej niż 1% blogów...

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej!

  Wielkie dzięki za maila, wszystko jasne. Fajnie, że to rozjaśniliście.

  Życzę Wam z całego serca powodzenia i jak największych sukcesów!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo interesujące... chyba jutro wyślę do Was maila... może w końcu uda mi się coś dołożyć do budzetu

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi naprawdę ciekawie :) Na pewno sprawdzę giełdę tekstów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. konkretnie, rzeczowo i na temat! bardzo lubię takie teksty. Gratuluję i powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger