16. sposób na dorabianie

Wypłatę na konto, w kwocie 50 złotych otrzymałam za:

 • wypełnianie płatnych ankiet,
 • klikanie w maile reklamowe (od 0 do 25 szt. tygodniowo),
 • zakupy w sklepach internetowych (zwrot części kwoty wydanej na zakupach),
 • za wygrywanie w Bingo lub inne gry na stronie,
 • za polecanie znajomym strony
 • oraz za wiele innych czynności...

Na tej stronie można dorabiać na wszystkie te sposoby lub tylko wybrane sposoby/ wybrany sposób.

Za skuteczne polecenie znajomym tej strony jest 8 zł za jedną osobę. By przyznali pieniądze za polecenie znajomego - musi on zapisać się z naszego reflinku, potwierdzić e-mail i być przez jakiś czas aktywny w tym serwisie.

Wypłaty są od 50 zł:

 • na konto bankowe,
 • kod rabatowy u partnerów strony,
 • na cel charytatywny.

Za rejestrację na tej stronie otrzymuje się od razu nagrodę w postaci 100 000 pkt (5 zł). Punkty wymienne są na pieniądze.

By się zapisać do tej strony trzeba mieć 18 lat i mieszkać w Polsce.

W jednym gospodarstwie domowym może zapisać się do tej strony kilka osób - pod warunkiem, że każde konto będzie innej osoby i będzie zarządzane osobno. Jeżeli konta będą jednej osoby lub będą zarządzane przez jedną osobę - zostaną zablokowane.

Aby zapisać się do tej strony kliknij w poniższy baner (jeśli go nie widzisz wyłącz Ad Block dla tej strony) lub jeśli go nadal nie widzisz kliknij w ten link.

Kiedy zejestrujesz się z (ref)linku zamieszczonego w tym poście i będziesz w miarę aktywnie w tym seriwsie dorabiać przez jakiś czas, to my za to dostaniemy drobną kwotę. Ta kwota będzie takim Twoim podziękowaniem dla nas za prowadzenie tego bloga :) Z góry dziękujemy za rejestrację.

Gdybyś po rejestracji z naszego reflinku miała / miał z czymś trudność, problem - wyślij nam e-mail z informacją o napotkanej trudności, problemie. Postaramy się Ci pomóc :) Jeśli tylko będziemy umieli.

4 komentarze:

 1. Ile wychodzi za godzinę takiej pracy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu nie pracuje się na godz. Płatne e-maile i ankiety przychodzą różnie. Jak robisz zakupy w jakimś sklepie internetowym to by zdobyć pkt (zamienne na zł) trzeba wejść najpierw na stronę, którą wyżej opisuję i w zakładce "Sklepy online" znaleźć sklep, w którym chcemy zrobić zakupy - po czym kliknąć tam "Zarabiam" i zrobić zakupy jak zawsze. Cześć pieniędzy za te zakupy się nam zwróci. Poza tym można" grać w gry, np. Bingo - to nie trwa długo czy polecać ten serwis za 8 zł za jedną skutecznie poleconą osobę. Są też inne sposoby na dorabianie na tej stronie. ale je zobaczysz dopiero po zapisaniu się do niej... Pozdrawiam

   Usuń
 2. Masz mój klik, wchodzę w to i zobaczymy co z tego będzie :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger