Testowanie produktów z Biedronki

testowanie produktów

Testowanie produktów to coś, co chciał / chciałabyś robić? Przekonaj się, jak to wygląda!

To już chyba trzeci serwis o darmowym testowaniu produktów, który opisujemy. Tym razem jest to serwis popularnego sklepu głównie z tanimi artykułami spożywczymi, artykułami chemicznymi i kosmetykami, ale nie tylko... Ten sklep to Biedronka. Co jakiś czas na stronie o testowaniu produktów z Biedronki pojawia się przycisk z tekstem w stylu Testuj teraz. Pierwsze ileś osób, np. 500 czy 1 000 dostaje się do takich testów. Po kilku dniach od dostania się do testów otrzymuje się produkty do testów. Na ich przetestowanie ma się zwykle ok. 2 tygodni.

testowanie produktów

My ostatnio dostaliśmy się do testów płatków śniadaniowych. Testów było już wiele i nie były to tylko testy produktów spożywczych a też np. żeli pod prysznic, zapachów do samochodów i wiele innych... Jest to nasz pierwszy test produktów z Biedronki. Otrzymaliśmy 3 paczuszki płatków śniadaniowych - każdy o inny smaku. Za jakiś czas Ania wypełni ankietę dla testerów odnośnie tych płatków. Paczkę przynosi kurier. Najbardziej docenione płatki śniadaniowe trafią na półki Biedronek. Na zdjęciu u góry tego posta widnieją tylko 2 z 3 paczek płatków, ponieważ jedną już przetestowaliśmy :)

Brałeś / Brałaś udział w testach produktów z tego sklepu? Jeśli tak, to jakie są z nich Twoje wrażenia?

2 komentarze:

  1. Fajny pomysł na bloga, super, że się dzielisz takimi znaleziskami :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak dotąd zgłaszam się za każdym razem,ale nie udało mi się z "biedronką"

    OdpowiedzUsuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger