Red Bull Mobile darmowy starter naładowany 3 złotymi

red bull mobile darmowy starter

Red Bull Mobile darmowy stater to coś, czego szukasz? Dzięki naszej notce otrzymasz ten starter.

Tutaj możesz zamówić maksymalnie 3 takie startery, a tu jeden.

Wystarczy podać dane do wysyłki starteru / staterów + wyrazić zgodę na przetwarzanie danych i kliknąć czerwony button z białym tekstem ZAMÓW!. Przesyłka nic nie kosztuje. Dochodzą Pocztą Polską. Startery / Pakiety startowe wysyłane są do wyczerpania zapasów lub wcześniejszego odwołania. My swój zamówiliśmy około 2 tygodnie temu.

Pakiet startowy ma 3 zł na rozmowy i SMSy do wykorzystania na wszystkie Usługi Telekomunikacyjne określone w Cenniku Oferty Red Bull MOBILE Energy na kartę w okresie 10 dni od Aktywacji Zestawu Startowego. W ciągu 24 godzin od dokonania Aktywacji Pakietu Startowego jest możliwość korzystania z pakietu z limitem transmisji danych w wysokości 100 MB do wykorzystania przez 10 dni (od dnia Aktywacji Zestawu Startowego).

Regulamin tej oferty promocyjnej.

4 komentarze:

 1. Ja już zamówiłem i na koncu wyświetla sie koszyk pusty ciekawe czy tak mabyć??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, tak nie powinno być. Mój brat chciał bym mu zamówiła taki starter wczoraj i też spotkałam się z tą sytuacją. Wydaje mi się, że te startery już się skończyły...

   Usuń
  2. Ajajaj a to pech trzeba czekać może kiedyś dadzą a jak nie to sie kupi na str play też rozdają darmowe startery z internetem na karte http://www.play.pl/oferta/play-internet/internet-na-karte/starter-zasiegowy/

   Usuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger