Poczta e-mail - jak ją założyć (na gmail.com)?

poczta e-mail

Słyszysz "poczta e-mail", myślisz - nie wiem jak ją założyć...? O nic się nie martw, my Ci to pokażemy!

Dlaczego akurat gmail przeczytasz tu.

I. Aby to zrobić trzeba wejść na stronę www.gmail.com.

II. Następnie należy kliknąć niebieski tekst (link) Utwórz konto.

III. Potem musisz wypełnić formularz, który ujrzysz. W pole oznaczone 1. wpisz swoje imię, w pole 2. - nazwisko, 3. - nazwę użytkownika, czyli to co będzie widnieć przed "gmail.com" w Twoim adresie e-mail. W polu 4. wpisz wymyślone przez siebie hasło lub skorzystaj z generatora haseł, o który pisaliśmy tutaj. Kolejno musisz wpisać jeszcze raz to samo hasło. W następnym polu wpisz rok urodzenia, w kolejnym - miesiąc urodzenia, a w jeszcze kolejnym - dzień urodzenia. W polu następnym wybierz swoją płeć - klikając na nią. Kolejne pole to miejsce na nr Twojego telefonu komórkowego - wpisz tam cyfry po +48... Kiedy to zrobisz, w kolejnym polu, napisz swój obecny adres e-mail (jeśli dotychczas jakiś miałeś / miałaś). W przedostatnim polu możesz przepisać kod, który widzisz na obrazku, ale możesz też zaznaczyć opcję "Pomiń tę weryfikację" - wtedy nie będziesz musiał / musiała tego robić. Weryfikacja obrazkowa jest wprowadzona po to by udowodnić systemowi, że nie jest się robotem, który tworzy konta e-mailowe. W polu pstatnim zaznacz państwo, w którym mieszkasz i na końcu kliknij w niebieski przycisk.

Jeśli wszystko zrobiłeś / zrobiłaś poprawnie utworzyłeś / utworzyłaś sobie konto poczty internetowej w gmail.com. Gratulacje!

Gdybyś chciał / chciała skasować to konto zapraszamy Cię do przeczytania tekstu Jak usunąć konto mailowe na gmail.com. Jak klikniesz w ten tekst, to my za to prawdopodobnie dostaniemy drobne pieniądze. Z góry za to dziękujemy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger