Jak zacząć zarabiać w Internecie?

jak zacząć zarabiać w Internecie

Nie wiesz, jak zacząć zarabiać w Internecie? Przeczytaj ten tekst. Dowiesz się z niego od jakich 3 elementów zacząć zarabiać w Internecie.

Niezbędne do zarabiania przez Internet będą Ci nick, hasło/a i adres e-mail.

Niekiedy nickiem na różnych stronach do zarabiania jest adres e-mail. Wtedy wybór nicku nie jest potrzebny, ale niestety nie zawsze tak jest... Potrzebujesz wymyśleć nick / nicki, którym / którymi będziesz posługiwał się by zarabiać w sieci. Nick zwykle może być być dowolny, ale nie powinno to być słowo / nie powinny to być słowa wulgarne. Im krótszy nick, tym łatwiej będzie Ci go zapamiętać. Polecamy inne nicki niż np. Kasia, ponieważ rejestrując się w różnych serwisach mogą być już zajęte... Najlepiej, jak Twój nick będzie niepowtarzalny, tak byś mógł / mogła we wszystkich serwisach o zarabianiu zapisać się pod tym samym nickiem. To Ci ułatwi sprawę logowania w serwisach.

Oprócz nicku będziesz potrzebował / potrzebowała hasła, a raczej haseł. Jeśli ktoś by poznał Twoje jedyne hasło do kont mógłby wkraść się na wszystkie Twoje konta, dlatego polecam co serwis, to inne hasło. Przeczytaj ten tekst by poznać 5 najczęstszych błędów przy tworzeniu haseł. Poza tym polecamy generator do tworzenia losowych haseł. Warto zaznaczyć by hasło miało przynajmniej jedną literę z wielkiej litery i przynajmniej jedną cyfrę. Warto też wpisać / wpisywać 8 lub więcej w Długość generowanego ciągu (1-256), czyli w długości hasła.

Oprócz nicku, bardzo ważny i wręcz niezbędny do dorabiania w necie jest adres e-mail. Może to być adres e-mail, który wykorzystujesz na co dzień, ale nie polecam. Dlaczego? W zależności od wyboru sposobu zarabiania w sieci możesz być zapisany w jednym, dwóch, kilku, kilkunastu a nawet kilkudziesięciu stronach, dzięki którym będziesz zarabiał dodatkowo. Osobna skrzynka pomoże Ci rozdzielić sprawy prywatne od tych związanych z zarabianiem przez Internet. Jak będziesz miał czas i / lub będziesz chciał / chciała dorobić, wchodzisz na specjalną skrzynkę e-mailową. Polecamy skrzynkę e-mailową założyć na gmail.com. Dzięki temu, jeśli nie będziesz wszędzie podawał swojego adresu e-mail, powinneś / powinnaś nie otrzymywać spamu. My posiadamy niejedną skrzynkę w gmail.com. O zakładaniu tam skrzynki napiszemy kiedy indziej.

5 komentarzy:

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger