Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

15. sposób na dorabianie

Niedawno zgłosiłam nagrodę z powyższego print screenu:

I za chwilę ja otrzymałam. Ta nagroda to bon o wartości 40 zł na zakupy na stronie pizzaportal.pl. Nagrodę otrzymałam za wypełnianie płatnych ankiet.

Nagrodę z tego serwisu można otrzymać od 40 zł. Są do wyboru 3 rodzaje nagród:

 • bon do PizzaPortal.pl na kwotę 40 zł
 • bon do Tesco - 50 zł
 • bon do Zalando.pl - 50 zł

Zwykłe ankiety to kwota do 6 zł za wypełnienie jednej ankiety, ankiety specjalistyczne to nawet 25 zł za wypełnienie jednej sztuki ankiety.

Trzeba mieszkać w Polsce by móc wypełniać ankiety z tej firmy.

By móc zapisać się do tej strony trzeba mieć co najmniej 18 lat.

Nagrodę z tego serwisu otrzymasz do 28 dni od jej zgłoszenia.

Jeśli chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz mi e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na na dorobienie: "15" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikuję go) - wyślę Tobie zaproszenie/ link do serwisu.

2 komentarze:

 1. Od 2008 r.wypełniam u nich ankiety, teraz czekam na bon do Tesco. Szkoda że nie mają opcji przelania wynagrodzenia na ROR. Kiedyś mieli bony sodexo lub premium accor service do zrealizowania w różnych sklepach, teraz ograniczyli się do Tesco.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście mają przelewu wynagrodzenia na rachunek w banku i mieli różne formy nagród. Teraz to nie tylko Tesco, ale też opisane: PizzaPortal.pl i Zalando.pl. Ten ostatni serwis mogę polecić, bo kupiłam w nim buty - darmowa wysyłka, duży wybór produktów i długi czas na ich oddanie. Niedługo przetestuję PizzePortal :)

   Usuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger