14. sposób na dorabianie

Była to wypłata na PayPal w kwocie 4,10 euro. Otrzymałam mniej, bo PayPal bierze sobie jakąś prowizję.

Te wynagrodzenie dostałam za wypełnianie płatnych ankiet. Można się do tej strony zapisać od "14-sty rok życia lub też osoby posiadające zgodę osoby posiadającej prawa wychowawcze.", które mieszkają w krajach "Udział jest obecnie możliwy tylko dla mieszkańców: Austria, Belgia, Bułgaria, Belarus, Chorwacja, Czechy, France, Niemcy, Węgry, Włochy, Niderlandy, Norway, Polska, Rumunia, Russia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Turkey, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone.".

Jeśli zapiszesz do tej strony znajmojego i on wypełni przynajmniej jedną ankietę to otrzymasz za to 100 pkt, czyli 1 euro. Polecanie znajomych nie jest obowiązkowe, jest to zadanie dla chętnych.

Minimum do wypłaty na tej stronie to 200 pkt czyli 2 euro. Za każdą ankietę otrzymuje się punkty. Ilość tych punktów jest zależna od długości ankiety, a także od stopnia jej trudności. "Przy przelewie o wartości € 60 PLN, na konto bankowe Marketagent.com pobiera opłatę w wysokości € 4 PLN. Środki po odliczeniu pobranej opłaty w ciągu 4 tygodni znajdą się na wskazanym koncie bankowym. Przelewy o wartości wyższej niż € 60 PLN wykonywane są bezpłatnie."

Wypłata wynagrodzenia możliwa jest na: PayPal, Skrill, paysafecard i Interwetten. Można ją też podarować: Aids Hilfe (Austria), Global 2000, Caritas (Austria) i Amnesty International.

Plusem tego serwisu jest to, że już za samo zapisanie się do tej strony otrzymuje się 150 pkt, czyli 1,5 euro. Za odświeżenie profilu po roku otrzymuje się 50 pkt, czyli 0,5 euro. Za wypełnienie ankiety otrzymuje się od 20 do 250 punktów, czyli od 0,2 euro do 2,5 euro.

Jeśli chcesz się zapisać do tej strony kliknij w poniższy button (jak go nie widzisz, wyłącz Ad block):

lub napisz mi e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na dorabianie: "14" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikuję go) - wyślę Tobie zaproszenie/ link do serwisu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger