2. sposób na otrzymywanie nagród rzeczowych i 13. sposób na dorabianie

Kolejny serwis dzięki któremu można dorobić nie tylko pieniądze (z tego serwisu pieniądze dostaniesz przekazem pocztowy), ale również otrzymać inne rzeczy. Są to m. in:

 • bony rabatowe do HandloweCentrum.pl (wysyłane listem poleconym) o wartości: 40 zł, 110 zł lub 180 zł,
 • eKarty prezentowe do sklepu Empik.com (wysyłane listem poleconym) o wartości: 50 zł, 100 zł i 200 zł,
 • doładowania telefonu o wartości od 20 do 50 zł,
 • różne nagrody rzeczowe: od drobnych (np. kubek firmowy, komplet gadżetów, koszulka) do większych (np. mop parowy, kombiwar czy maszynka do mięsa).

Zamówienia zbierają 2x w miesiącu. Każdego 1 i 15 dnia miesiąca. Po odebraniu zamówienia nagrodę wysyłają nie później, niż w ciągu kolejnych 15 dni (zwykle wcześniej). Większość nagród wysyłają pocztą (doładowania telefoniczne w formie e-maila z kodem do wstukania w telefon).

To wszystko można otrzymać za wypełnianie prostych ankiet oraz za zapisywanie do tej strony znajomych. Za wypełnienie jednej ankiety otrzymujemy około 70-250 punktów. Punkty wymienne są na wyżej wypisane nagrody. Jak nie dostaniemy się do jakiejś ankiety otrzymujemy 10 pkt - za podejście do jej wypełniania. Zapisywanie znajomych nie jest obowiązkowe. Za każdą zaproszoną osobę otrzymujemy 25 pkt. Jest jednak limit zapraszanych osób - wynosi od 10 osób na miesiąc.

Aby móć się zapisać do tego serwisu trzeba mieć ukończone 16 lat.

Jeśli chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz mi e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na otrzymywanie nagród rzeczowych: "2" lub na dorobienie: "13" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikuję go) - wyślę Tobie zaproszenie/ link do serwisu.

2 komentarze:

 1. ja od nich biorę tylko doładowania telefonu :) sprawdź czy masz mnie w refach w https://www.ankietyprobono.pl/ bo zarejestrowałem się z Twojego linku a w osobach wspieranych mam puste pola... :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu do panelu z tymi ankietami nie widać dokładnie adresów e-mail ani żadnych innych danych co do rejestracji poleconych oprócz ilości zrekrutowanych osób. Ilość zrekrutowanych osób podskoczyła mi, więc pewnie mam Cię w refach. Dzięki! :)

   Usuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger