12. sposób na dorabianie
- nowy serwis z ankietami

Dorabiaj i pomagaj

Przedstawiam nowy serwis z płatnymi ankietami.

Działa od 23 marca 2015 roku. Dzięki niemu dorobisz dla siebie i wybranej organizacji pozarządowej. 80% zarobków z wypełniania ankiet trafia do Ciebie, a 20% na wybraną przez Ciebie organizację pozarządową (fundację lub stowarzyszenie). W ten sposób będziesz dorabiać Ty, a przy okazji pomożesz potrzebującym :)

Serwis ma stosunkowo niski próg wypłaty, który wynosi 300pkt = 30 zł. Wypłaty wypłacane są na konto bankowe.

Możesz też dorabiać dzięki temu serwisowi na zapisaniu się osób poleconych dzięki Twojemu reflinkowi. Za każdą zapisaną osobę otrzymujesz 3 zł (80% tej kwoty idzie dla Ciebie, 20% dla organizacji pozarządowej). Wystarczy np., że zapiszesz 10 osób, a możesz wypłacić 30 zł (80% tej kwoty idzie dla Ciebie, 20% dla organizacji pozarządowej)

Serwis ten założył znany wielu ankietowiczom instytut badawczy IMAS International.

Zapraszam do rejestracji przez ten (ref)link. Oferuję pomoc w zapisie do serwisu i innych kwestiach związanych z tym serwisem po rejestracji z reflinku (bez rejestacji z reflinku nie oferuję pomocy).

4 komentarze:

 1. "Niestety strona szukana przez Ciebie w tym blogu nie istnieje. "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informację - już poprawiłam! Przepraszam za błędny link :)

   Usuń
 2. A jak szybko można te 30 zł zgromadzić ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam już 11 zrekrutowanych osób... Teraz muszę poczekać aż każda z nich wypełnij jedną ankietę (nie liczy się rejestracyjna) i wtedy będę miała te 30 lub więcej zł (dla siebie 80% i 20% dla organizacji pozarządowej).

  OdpowiedzUsuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger