1. sposób na otrzymywanie
nagród rzeczowych

Dostałam z niego ostatnio samodzielnie wybraną drobną nagrodę rzeczową. Powyżej widnieje jej zdjęcie.

Ta strona to panel badawczy. Wypełnia się dzięki niej ankiety.

Mogą się do niej zapisać osoby od ukończonego 14 roku życia - zamieszkałe w Polsce. Osoby, które mają mniej lat muszą mieć pozwolenie od rodzica lub prawnego opiekuna na udział w tym panelu. Jak masz mniej niż 14 lat - przesyłasz na adres e-mailowy panelu skan oświadczenia Twojego opiekuna prawnego lub rodzica. Skan oświdczenia musi być odręcznie napisany i podpisany. Powinien brzmieć np. tak: Ja niżej podpisany imię i nazwisko Twojego rodzica/ opiekuna prawnego jako opiekun prawny wyrażam zgodę aby Twoje imię i nazwisko brał(a) udział w panelu badawczym. data i podpis Twojego rodzica lub opiekuna prawnego

Za wypełnie do końca każdej ankiety otrzymujemy punkty. Pkt. możemy wymienić na różne nagrody (od drobnych jak ta, której zdjęcie widzisz wyżej do większych, np. parowar, masażer do stóp czy telewizor). Ilość otrzymywanych pkt. zależy od długości wypełnianej ankiety.

Zamówione nagrody dostarcza Poczta Polska lub kurierzy na koszt panelu. Nagroda z panelu dociera do nas najczęściej w 7-14 dni. Niekiedy może potrwać do 30 dni, lecz zwykle nie trwa to dłużej.

Jeśli chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz mi e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na otrzymanie nagród rzeczowych: "1" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikuję go) - wyślę Tobie zaproszenie/ link do serwisu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger