Darmowy starter marki Vectone mobile!

darmowy starter

Chcesz otrzymasz darmowy starter marki Vectone mobile? Dzięki temu postowi dowiesz się, jak go dostać.

Aby go dostać wejdź na ten adres WWW. Wpisz dane do wysyłki karty SIM. Kliknij Potwierdź.

Jeżeli dobrze wypełnisz formularz i klikniesz Potwierdź.

Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zamówienia darmowej karty SIM sieci Vectone Mobile. Nie musisz nawet w niego klikać!

Oczekuj 4-5 dni roboczych na przesyłkę, którą otrzymasz za darmo.

Tutaj przeczytasz jak dostać darmowowy starter Red Bull Mobile, a tu jak dostać darmową kartę SIM Heyah. Jak chcesz za friko starter Play - wejdź na taką stronę.

Jak klikniesz w powyższy link wejdź na taką stronę i przekieruje Cię na ową stronę, my dostaniemy za to drobne pieniądze. Testujemy w ten sposób kolejny sposób na dorabianie. Mamy nadzieję, że niedługo napiszemy Ci o tym sposobie post :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger