Darmowa wyprawka dla kota marki Whiskas

darmowa wyprawka dla kota

Interesuje Cię darmowa wyprawka dla kota? Poznaj stronę, dzięki której ją bezpłatnie otrzymasz :)

Jeśli masz kociaka, który ma mniej niż 6 miesięcy możesz otrzymać darmową wyprawkę dla kota. Karmy starczy mu na 5 dni. W wyprawce znajdziesz:

  1. 1x karma sucha Whiskas Junior 300 g,
  2. 2x Bonus Pack Whiskas Junior 400 g,
  3. 2x saszetka Whiskas Junior 100 g.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie Pierwsza-Paka.pl/Whiskas. Będziesz musiał:

  1. podać imię i datę urodzenia kociaka,
  2. podać sposób, w jaki zostałeś/łąś jego właścicielem/lką,
  3. wgrać jego zdjęcie,
  4. wpisać swoje dane do wysyłki przesyłki.

Po wyrażeniu zgody marketingowej i kliknięciu "Wyślij", potwierdź tylko adres mailowy. W tym celu kliknij w link, który otrzymasz od Whiskas. To wszystko jest niezbędne, byś mógł/ mogła dostać przesyłkę.

W ciągu 5 dni od potwierdzenia rejestracji otrzymasz na swój adres e-mail ankietę weryfikacyjną. Jeśli wypełnisz ją prawidłowo, prezent zostanie wysłany. Organizator daje sobie 14 dni na przesłanie paczki. Promocja Pierwsza Paka potrwa do 31 grudnia 2015 roku lub do wyczerpania zapasów. Do zgarnięcia jest 10 000 paczek. Każda ma wartość 25 zł.

Nas Tesco w czwartek miło zaskoczyło przesyłając nam 4 saszetki mokrej karmy dla naszej kotki. Jeśli masz kartę Clubcard z Tesco i kupowałeś swojemu kotu w Tesco karmę - może też otrzymasz bądź otrzymałeś te saszetki karmy. Do nich jest dołączony kupon zniżkowy. Kupując dwie karmy - płacisz jak za jedną :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger