7. sposób na dorabianie

zarabianie w domu przez Internet

UWAGA! Ten serwis od jakiegoś czasu nie działa, dlatego nie wyświetla się baner do rejestracji.

Dawno nie było sposobów na dorobienie, więc przedstawiamy kolejny.

Wynagrodzenie to otrzymałam na PayPal.

W serwisie tym można dorobić przepisując krótkie teksty / kreacje i lajkując profile. To drugie na Facebooku. Wypłata już od 2 zł! W przyszłości będzie można chyba dorobić na oglądaniu filmików na Youtube. Serwis powoli się rozwija. Ciekawą funkcją w tym serwisie jest wypożyczenie poleconych. Wynajem jednego poleconego kosztuje 10 groszy na 7 dni. Dzięki wykupie poleconych może (jak poleceni będą aktywni) Twoje zarobki wzrosną. Serwis deklaruję wypłatę do 5 dni roboczy, ale jak wypłaca zwykle wcześniej. Zamiast wypłaty na PayPal możesz wybrać wypłątę w formie doładowania telefonicznego. Jak serwis napisał "Doładowania zazwyczaj realizowane są szybciej niż wypłaty" :)

Oto link do zapisania się do tej strony zarobkowej.

Możesz też zapisać się do tego seriwsu zarobkowej klikając poniższy baner:

Jeśli nie widzisz powyższego baneru - wyłącz dla tej strony Ad Block lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikuję go) - wyślę Ci zaproszenie / link do serwisu. I jak trzeba odśwież stronę. Wtedy baner zobaczysz.

Kiedy zejestrujesz się z reflinku zamieszczonego na tej stronie i będziesz w miarę aktywnie w tym seriwsie dorabiać przez jakiś czas, to my za to dostaniemy drobną kwotę. Ta kwota będzie takim Twoim podziękowaniem dla nas za prowadzenie tego bloga :) Z góry dziękujemy za rejestrację.

Gdybyś po rejestracji z naszego reflinku miał / miała z czymś problem, trudność - wyślij nam e-mail z informacją o problemie, napotkanej trudności. Postaramy się Ci pomóc :) Jeśli tylko będziemy umieli.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger